Kochani parę dni temu wróciłam z Warszawy, miałam okazje po raz pierwszy być na największych w Polsce targach wnętrzarskich Warsaw Home. Wróciłam z głową pełną inspiracji i pomysłów na zaaranżowanie naszej domowej przestrzeni i nie tylko. 

Targi, które przyciągają tysiące entuzjastów dobrego designu.

Przez cztery dni można cieszyć oko prawdziwym designem, można poczuć i zobaczyć jak będzie wyglądać przyszłość we wzornictwie. Byłam pod ogromnym wrażeniem organizacji całego wydarzenia. Czwarta edycja Warsaw Home pokazuje jak bardzo wzrasta świadomość estetyki we wnętrzach, widać to przede wszystkim po ilości osób odwiedzających to miejsce. 

inteligentny dom 

To jeden z motywów jaki był obecny na targach. Bez wątpienia zautomatyzowane rozwiązania kompatybilne z naszym smartfonem, to przyszłość w jaką będziemy inwestować podczas budowy  domu. Ten dział zaintrygował mnie bardzo, i napewno baczniej przyglądnę się takim innowacyjnym rozwiązaniom, które napewno podnoszą komfort życia. 

 

 

 

 

 

 

drewno

Drewno, to zdecydowanie surowiec numer jeden na targach. Uwielbiam drewno, ociepla i dodaje elegancji. Moje oko mogło nacieszyć się widokiem, przepięknych drewnianych stołów, frontów, desek elewacyjnych oraz wysmakowanych mebli.

 

 

 

oświetlenie

Ten dział, to prawdziwa gratka dla poszukiwaczy dobrego stylu i nieszablonowych rozwiązań oraz połączeń. Myślę że każdy absolutnie każdy znalazłby coś dla siebie. 

 

 

ekologia

Tu duży ukłon w kierunku marek, które zadbały o to, żeby to co piękne było również ekologiczne. Bardzo spodobał mi się pomysł z lodówką zamontowaną w szufladzie na odpady organiczne, idealne rozwiązanie problemu z nieprzyjemnym zapachem, dodatkowo motywuje żeby segregować śmieci. 

Meble wykonane z tektury uzyskanej z recyklingu, to kolejny świetny pomysł jak powtórnie wykorzystać surowiec a do tego stworzyć coś praktycznego i zarazem pięknego. 

 

Na targach miałam nie tylko okazje obejrzeć prawdziwe cudeńka designu ale również spotkać i poznać na żywo osoby, z którymi mam kontakt w sieci.W biegu spotkałam się z Agnieszką, która prowadzi rewelacyjnego bloga Architekt Porządku  z Agnieszką poznałyśmy się na początku naszej blogowej drogi i napisałyśmy wspólnie wpis na naszych blogach, który możecie przeczytać tutaj 

Poznałam wreszcie Asię z wood&wool Po dwóch dniach spędzonych w Warszawie, odczuwam jeszcze niedosyt i już nie mogę się doczekać kolejnej edycji tego wydarzenia.