2 września 2019

stół w stylu skandynawskim oraz przepis na danie z cukinii

Mój dom

Witajcie w pierwsze dni września, pożegnanie lata nastąpiło w dość drastyczny sposób, na dzień dobry burza i spadek temperatury o jakieś kilka stopni. Dzieci odprawione do placówek edukacyjnych:) najmłodsze śpi, a ja mam chwilę żeby napisać kilka słów o naszej jadalni. Króluje tu biel, jest idealną bazą dla różnych dodatków, które na białym stole wyglądają zawsze ciekawie. Stół jest takim epicentrum naszego domu, tu dzieją się dyskusje na temat minionego dnia, tu omawiamy plan na najbliższy tydzień, tu toczą się perypetię wygranej w chińczyka, a co najważniejsze tu celebrujemy posiłki. 

Udostępnij

2 września 2018

Duża łazienka, w której wszystko się mieści

Mój dom

Ostatni dzień wakacji spędziliśmy na pakowaniu walizek. Dzisiaj wróciliśmy do swojego mieszkania w Bielsku-Białej. Więcej na ten temat pisałam tutaj.Te dwa miesiące w domu bardzo szybko nam zleciały i były bardzo intensywne. Rozpoczęliśmy remont parteru, który pewnie potrwa do przyszłych wakacji.

Udostępnij

28 sierpnia 2018

MAŁA BIAŁA KUCHNIA NA WYSOKI POŁYSK-PLUSY I MINUSY

Mój dom

Sierpień tego roku jest wyjątkowo ciepły, dawno nie było tak przyjemnego lata. Uwielbiam upały, nie mam wtedy dylematów w co się ubrać, sukienka japonki i gotowe. Z gotowaniem tez nie wydziwiam, każdy czeka na coś orzeźwiającego więc chłodniki, lemoniada i lekko strawne sałatki wiodą prym.

Udostępnij

16 sierpnia 2018

Nasza duża szafa-jak pomieścić czteroosobową rodzinę w jednej szafie

Mój dom

Kiedy byłam w liceum później na studiach w ogóle nie zwracałam uwagi na ilość posiadanych ubrań, kupowałam, to co akurat mi się spodobało. I tak ubrań przybywało i przybywało, im więcej ich przybywało tym częściej pojawiały się frustracje, bo przecież nie mam co na siebie włożyć. Dużo kupowałam rzeczy sportowych, z racji studiów, choć na co dzień, bliżej mi było do zwiewnych sukienek i butów na wysokim obcasie. W sumie balans zostatał zachowany.

Udostępnij

6 sierpnia 2018

BIAŁA KUCHNIA NA PODDASZU

Mój dom

Kuchnia, to chyba moje ulubione pomieszczenie. Na blogu pojawiły się już wpisy o mojej szarej kuchni w mieszkaniu (tutaj) o prowansalskiej kuchni w małym domku (tutaj) A teraz czas na białą kuchnie na poddaszu.

Udostępnij