12 maja 2020

DOM KOSTKA, KTÓREGO JUŻ NIE MA

Mój dom

Rok temu dokładnie w sierpniu 2019 r. Kupiliśmy dom, a nawet dwa, ponieważ oprócz domu kostki na tej samej działce stoi mały przedwojenny domek, ale o nim innym razem.  Dom kostka początkowo miał być do remontu, ale z każdym dniem prac remontowych odkrywaliśmy jego fatalny stan techniczny.

Udostępnij

14 listopada 2019

Reportaż o skandynawskich wnętrzach i moja przygoda przed kamerą

Mój dom

W październiku  na portalu Onet.pl ruszył cykl reportaży o skandynawskich wnętrzach i szwedzkiej filozofii życia „Lagom- prosto ze Szwecji” Ja i moja rodzina jesteśmy bohaterami 2 odcinka. Opowiadamy w nim o tym jak mieszkamy, o tym jak wielką metamorfozę przeszedł nasz dom, dlaczego styl skandynawski i szwedzka filozofia życia jest nam bliska. Zapraszam   Zdjęcie […]

Udostępnij

2 października 2019

MOJA SYPIALNIA ORAZ DODATKI, KTÓRE SPRAWIŁY ŻE JEST PRZYTULNIE

Mój dom

Jesień zawitała na dobre, czas pożegnać ciepłe wieczory, dom skąpany w letnim słońcu, powiem Wam że będzie mi brakować tych długich dni. Jesień sprawia, że mamy ochotę więcej czasu spędzać w domu a najlepiej w sypialni, pod ciepłym kocem z dobrą książką ale to też idealna pora aby wprowadzić nieco przytulniejszy klimat. 

Udostępnij

2 września 2019

stół w stylu skandynawskim oraz przepis na danie z cukinii

Mój dom

Witajcie w pierwsze dni września, pożegnanie lata nastąpiło w dość drastyczny sposób, na dzień dobry burza i spadek temperatury o jakieś kilka stopni. Dzieci odprawione do placówek edukacyjnych:) najmłodsze śpi, a ja mam chwilę żeby napisać kilka słów o naszej jadalni. Króluje tu biel, jest idealną bazą dla różnych dodatków, które na białym stole wyglądają zawsze ciekawie. Stół jest takim epicentrum naszego domu, tu dzieją się dyskusje na temat minionego dnia, tu omawiamy plan na najbliższy tydzień, tu toczą się perypetię wygranej w chińczyka, a co najważniejsze tu celebrujemy posiłki. 

Udostępnij

2 września 2018

Duża łazienka, w której wszystko się mieści

Mój dom

Ostatni dzień wakacji spędziliśmy na pakowaniu walizek. Dzisiaj wróciliśmy do swojego mieszkania w Bielsku-Białej. Więcej na ten temat pisałam tutaj.Te dwa miesiące w domu bardzo szybko nam zleciały i były bardzo intensywne. Rozpoczęliśmy remont parteru, który pewnie potrwa do przyszłych wakacji.

Udostępnij

Nasza duża szafa-jak pomieścić czteroosobową rodzinę w jednej szafie

Nasza duża szafa-jak pomieścić czteroosobową rodzinę w jednej szafie

Kiedy byłam w liceum później na studiach w ogóle nie zwracałam uwagi na ilość posiadanych ubrań, kupowałam, to co akurat mi się spodobało. I tak ubrań przybywało i przybywało, im więcej ich przybywało tym częściej pojawiały się frustracje, bo przecież nie mam co na siebie włożyć. Dużo kupowałam rzeczy sportowych, z racji studiów, choć na co dzień, bliżej mi było do zwiewnych sukienek i butów na wysokim obcasie. W sumie balans zostatał zachowany.

czytaj dalej
BIAŁA KUCHNIA NA PODDASZU

BIAŁA KUCHNIA NA PODDASZU

Kuchnia, to chyba moje ulubione pomieszczenie. Na blogu pojawiły się już wpisy o mojej szarej kuchni w mieszkaniu (tutaj) o prowansalskiej kuchni w małym domku (tutaj) A teraz czas na białą kuchnie na poddaszu.

czytaj dalej
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.