2 września 2018

Duża łazienka, w której wszystko się mieści

Mój dom

Ostatni dzień wakacji spędziliśmy na pakowaniu walizek. Dzisiaj wróciliśmy do swojego mieszkania w Bielsku-Białej. Więcej na ten temat pisałam tutaj.Te dwa miesiące w domu bardzo szybko nam zleciały i były bardzo intensywne. Rozpoczęliśmy remont parteru, który pewnie potrwa do przyszłych wakacji.

Udostępnij

28 sierpnia 2018

MAŁA BIAŁA KUCHNIA NA WYSOKI POŁYSK-PLUSY I MINUSY

Mój dom

Sierpień tego roku jest wyjątkowo ciepły, dawno nie było tak przyjemnego lata. Uwielbiam upały, nie mam wtedy dylematów w co się ubrać, sukienka japonki i gotowe. Z gotowaniem tez nie wydziwiam, każdy czeka na coś orzeźwiającego więc chłodniki, lemoniada i lekko strawne sałatki wiodą prym.

Udostępnij

16 sierpnia 2018

Nasza duża szafa-jak pomieścić czteroosobową rodzinę w jednej szafie

Mój dom

Kiedy byłam w liceum później na studiach w ogóle nie zwracałam uwagi na ilość posiadanych ubrań, kupowałam, to co akurat mi się spodobało. I tak ubrań przybywało i przybywało, im więcej ich przybywało tym częściej pojawiały się frustracje, bo przecież nie mam co na siebie włożyć. Dużo kupowałam rzeczy sportowych, z racji studiów, choć na co dzień, bliżej mi było do zwiewnych sukienek i butów na wysokim obcasie. W sumie balans zostatał zachowany.

Udostępnij

6 sierpnia 2018

BIAŁA KUCHNIA NA PODDASZU

Mój dom

Kuchnia, to chyba moje ulubione pomieszczenie. Na blogu pojawiły się już wpisy o mojej szarej kuchni w mieszkaniu (tutaj) o prowansalskiej kuchni w małym domku (tutaj) A teraz czas na białą kuchnie na poddaszu.

Udostępnij