Grudzień to magiczny czas dla domu, ilośc światełek, lampek, świeczek jest w tym miesiącu dozwolona a nawet wskazana. Ja uwielbiam ten miesiąc, właśnie dlatego że mogę dekorować dom a kupno nowego koca cieszy mnie bardziej od nowej bluzki.

Grudzień, to również  czas obdarowywania bliskich, dlaczego więc nie obdarować swojego domu pięknym prezentem, który sami mu zafundujemy. Chciałabym Wam dzisiaj pokazać listę rzeczy, dzięki którym Wasz dom nabierze klimatu w ten przedświąteczny czas a słowo przytulny nabierze nowego wymiaru. Kolejna dobra wiadomość to taka, że wszystko kupicie w jednym sklepie a żeby było wygodniej dla tych, którzy przeżywają katusze podczas stania w kolejkach i nie przepadają za świąteczną muzyczką w tle, to można sobie zamówić te produkty on line z kubeczkiem herbatki w dłoni, z dostawą pod same drzwi.

To co gotowi na prezentownik dla domu?

Zaczynamy

Blask świec doda niesamowitego klimatu, wieczory staną się przytulne więc w przypadku wyboru świeczników, lampionów, latarenek nie musimy się ograniczać, im więcej tym lepiej. Poniżej przygotowałam kilka propozycji, które z powodzeniem wykorzystacie w wielu pomieszczeniach i nie tylko w okresie przedświątecznym.

 

Poniżej dodatki, które pokochają Twoje rośliny, wcześniej nie zdawałam sobie sprawy jaki efekt potrafi zrobić dobrze dobrana doniczka. Ja stosuję zasadę białej doniczki, moim zdaniem zielone liście kwiatów idealne komponują się z bielą. Nie zapomniałam również o żywych kwiatach, w pięknym wazonie dodadzą elegancji każdemu wnętrzu.Dlatego proponuję to sprawdzić, efekt zobaczycie od razu.

Oczywiście w prezentowniku nie może zabraknąć kocy i pledów, to dzięki nim mroźne wieczory wieczory stają się przyjemne a i Wasze dzieci docenią ten prezent dla domu, kiedy będą budować bazę czy domowy namiot, kto pamięta takie zabawy? Ja pamiętam, że u babci były takie grube koce w szkocką kratę, były tak grube, że nie przepuszczały światła a wiadomo im ciemniej tym lepiej, tak więc niech koce i pledy przywołują Wam piękne wspomnienia z dzieciństwa.