25 czerwca 2018

Nasza mała sypialnia

Nasza sypialnia, to zdecydowanie najbardziej przytulne miejsce w całym domu. Łóżko zabiera siedemdziesiąt procent jej przestrzeni, ale to nam w zupełności nie przeszkadza, ponieważ po ciężkim dniu mamy ochotę odpocząć w dużym łóżku. Często jest tak, że śpimy razem z dziećmi, więc duże łózko w naszym wypadku to podstawa.

Koc, pledy, poduszki, które się na nim znajdują sprawiają klimat przytulnego i bezpiecznego miejsca. Nasza sypialnia, to chyba jedyne pomieszczenie w naszym domu, gdzie pojawił się różowy kolor. U chłopaków w pokoju jest to raczej niemożliwe. Dlatego do naszej sypialni zawitało piękne bujane krzesło. Z młodszym synem często się na nim przytulamy przed snem, jest bardzo wygodne. Dodatkową  jego zaletą są zdejmowane płozy, może wtedy stać stabilnie.

Lubię, kiedy wnętrza oddają indywidualny charakter osób w nim mieszkających, dlatego na ścianach wiszą  nasze zdjęcia. Przypominają nam o wspólnie przeżytych fajnych chwilach z naszego życia. W sypialni nie mamy żadnej szafy, jedyne miejsce na przechowywanie to, dwie komody, postawione jedna na drugiej.

Obok łóżka wisi czarna lampa, jest ciekawym akcentem w naszej sypialni, lubię wieczorem coś poczytać, dlatego nie mogło zabraknąć dodatkowego oświetlenia. W najbliższej przyszłości chciałabym w miejsce konsoli, wstawić biurko i stworzyć kawałek miejsca do pracy.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.