25 czerwca 2018

Nasza mała sypialnia

Nasza sypialnia, to zdecydowanie najbardziej przytulne miejsce w całym domu. Łóżko zabiera siedemdziesiąt procent jej przestrzeni, ale to nam w zupełności nie przeszkadza, ponieważ po ciężkim dniu mamy ochotę odpocząć w dużym łóżku. Często jest tak, że śpimy razem z dziećmi, więc duże łózko w naszym wypadku to podstawa.

Koc, pledy, poduszki, które się na nim znajdują sprawiają klimat przytulnego i bezpiecznego miejsca. Nasza sypialnia, to chyba jedyne pomieszczenie w naszym domu, gdzie pojawił się różowy kolor. U chłopaków w pokoju jest to raczej niemożliwe. Dlatego do naszej sypialni zawitało piękne bujane krzesło. Z młodszym synem często się na nim przytulamy przed snem, jest bardzo wygodne. Dodatkową  jego zaletą są zdejmowane płozy, może wtedy stać stabilnie.

Lubię, kiedy wnętrza oddają indywidualny charakter osób w nim mieszkających, dlatego na ścianach wiszą  nasze zdjęcia. Przypominają nam o wspólnie przeżytych fajnych chwilach z naszego życia. W sypialni nie mamy żadnej szafy, jedyne miejsce na przechowywanie to, dwie komody, postawione jedna na drugiej.

Obok łóżka wisi czarna lampa, jest ciekawym akcentem w naszej sypialni, lubię wieczorem coś poczytać, dlatego nie mogło zabraknąć dodatkowego oświetlenia. W najbliższej przyszłości chciałabym w miejsce konsoli, wstawić biurko i stworzyć kawałek miejsca do pracy.