2 maja 2019

MOJA SUKIENKA NA BABY SHOWER

Wreszcie jest wpis z kategorii moda:) Nie sądziłam, że pierwszy post pojawi się akurat w stylizacji ciążowej, trochę mi z tym zeszło. Okazuje się, że z wnętrzami bardziej mi po drodze niż z modą. Myślę, że to szybko nadrobię i pojawi się tu wiele fajnych stylizacji. 

Zdjęcia w sukience były robione na imprezie baby shower pisałam o tym tutaj w tym wpisie możecie przeczytać i zobaczyć aranżację wnętrza na taką okoliczność.

Wracając do sukienki…. Ciąża to cudowny czas oczekiwania na maleństwo w moim przypadku, to już po raz trzeci. Od pierwszej ciąży minęło już dziewięć lat, pamiętam, że nie było aż takiego wyboru jeśli chodzi o ciążowe ubrania jaki jest teraz, pomijając już fakt, że wtedy bardzo dużo przytyłam. Jak to mówią za drugim razem człowiek mądrzejszy, a za trzecim to już wiele go nie zaskoczy i powiem wam, że dużo w tym prawdy. W kolejnych ciążach nie przytyłam aż tyle co w pierwszej i nie ograniczałam swojej garderoby do czarnych gaci i szerokiej bluzki , która przypominała worek na ziemniaki.

Nie będę się tu rozpisywać nad sukienką, bo przesłanie mam trochę inne a mianowicie moje Kochane dziewczyny pamiętajcie ciąża to wspaniały czas mimo, że początki bywają trudne, hormony szaleją a Twoje ciało zmienia się bezpowrotnie a kupno nowego bikini po okresie karmienia nabierze innego wymiaru, to warto pamiętać o tym, że czas i inwestycja w siebie będzie najlepszym co możemy w tym czasie dla siebie zrobić. 

Pozdrawiam ciepło wszystkie przyszłe mamusie