No nie napisze, nie napisze nic,  włączył mi telewizor i dudni mi po uszach, bo mój szanowny małżonek musi sobie obejrzeć najnowsze fakty a ja się tu skupić nie mogę i chciałabym wam coś sensownego napisać, ale kurna malina nie dam rady zebrać myśli, bo słyszę w tle ten cholerny telewizor, kolejne zakażenia, łączymy się z naszym korespondentem we Włoszech….. tak naprawdę, to czuje taki niepokój związany z tym całym korona wirusem, że czasem po prostu nie wyrabiam, najzwyczajniej w świecie boje się tego cholerstwa, boje się o bliskich i przyjaciół i każdy z nas ma prawo do tego lęku i jest on jak najbardziej uzasadniony, bo życie stawia nas w nowej rzeczywistości, ciężko się odnaleźć, bo praktycznie zostaliśmy uwiezieni w swoich domach i to teraz nasze domy stają się jedynym bezpiecznym miejscem, więc po prostu zostań w nim jeśli możesz, to najlepsze rozwiązanie żeby to dziadostwo minęło jak najszybciej.

A skoro już jesteśmy w domu, to może warto zadbać o drobne przyjemności, takie tylko dla siebie, żeby nie zwariować w tym całym szalonym świecie, żeby ukoić trochę swoje ciało i umysł. Dla mnie takim miejscem stała się łazienka, to tu odpływam ze swoimi myślami a wanna cieplej wręcz gorącej wody sprawia, że schodzi ze mnie cały korona stres.

 

Zwolniliśmy to prawda, zwolnił cały świat nagle okazuje się ze nie potrzebujemy aż tyle wszystkiego i bez wielu rzeczy potrafimy się obejść, zakupy są bardziej przemyślane, kupujemy przez internet. Ja zaczęłam sprawdzać produkty skąd pochodzą i gdzie są produkowane i wybieram te polskie, bo dlaczego miałabym nie wspierać polskich producentów, kupując polskie produkty wspieramy polską gospodarkę a  to przecież teraz polska gospodarka stoi pod znakiem zapytania.

Zostawiam Was z moimi przemyśleniami i zdjęciami minimalistycznej łazienki mojego domowego ukojenia nerwów, zostawiam Wam również namiary na polską markę nutridome, kosmetyki tej marki to dla mnie prawdziwe odkrycie, wegańskie i nie testowane na zwierzętach, naturalne i świetnie się sprawdzają, kupując wspieramy polskie firmy i ich produkty, a w obecnej sytuacji to jest szalenie istotne.

 

                 

 

 

Właśnie zmykam do wanny a Wam życzę dużo zdrowia, optymizmu i spokoju. A jeśli jesteście ciekawi jak to miejsce wyglądało przed, odsyłam Was do tego wpisu

 

Trzymajcie się ciepło