24 listopada 2018

Miętowa Dolina-Piękny domek w Bieszczadach

W Bieszczady wybraliśmy się bardzo spontanicznie, co roku we wrześniu planujemy wspólną rodzinną podróż. Rok wcześniej wybraliśmy się do pięknej Toskanii o czym możecie przeczytać tutaj.

Wybór miejsca i domku też był bardzo spontaniczny. `Skorzystaliśmy ze strony slowhopp, słyszałam od znajomych, że są tam wyszczególnione fajne miejsca w stylu slowlife. Szybko zdecydowaliśmy się na Dom Miętowa Dolina, przykuł naszą uwagę tym, że był pięknie urządzony, bez zbędnego przeładowania, oferował również dużą przestrzeń rekreacyjną, więc dzieciaki miały, gdzie się wyszaleć.

W tym poście skupię się na wnętrzach tego pięknego domu.

Do domu zapraszają piękne niebieskie drzwi w odcieniu kobaltowym, w tym samym kolorze są okiennice domu. Parter domu nie posiada żadnych drzwi oprócz tych do ubikacji, dlatego czuć dużą przestrzeń. Kuchnia to prawdziwe serce domu, jest bardzo funkcjonalna i wygodna w przyrządzaniu posiłków, posiada zmywarkę i wszystkie niezbędne w gotowaniu dla dużej rodziny garnki i akcesoria kuchenne.  Jadalnia to ogromny stół, przy którym zmieściła się cała nasza rodzina. Po drugiej stronie jadalni jest kominek, który jest dwustronny można ogrzewać się przy nim od strony jadalni jak i od strony wypoczynkowej.

Salon tworzą dwie wygodne kanapy, można się w nich rozsiąść z ulubioną książką lub obejrzeć ciekawy film, z tej części domu jest wyjście na werandę która jest bardzo klimatyczna. `Wspaniałe miejsce na popołudniową kawkę, z werandy możemy przejść do ogrodu i cieszyć się widokiem rozbieganych dzieci. W ogrodzie jest również plac zabaw oraz basen, z którego można korzystać latem. Część ogrodu, to również pagórek, po wyjściu na jego szczyt rozpościera się przepiękny widok na okolicę.