Gdańsk zachwycił mnie ponownie, taką myśli mam w głowie od powrotu z tego tak dynamicznie rozwijającego się miasta. W miniony weekend miałam okazje być na Festiwalu Kobiet, wydarzenie na którym pojawiły się kobiety czynnie działające w sieci. Organizatorzy zadbali o wysoki poziom organizacji całego wydarzenia.

Pokażę Wam piękne miejsce, które warto odwiedzić będąc w Gdańsku, wnętrza po prostu zachwycają a widok z 32 piętra dopełnia klimatu tego miejsca. Olivia Star bo to o tym miejscu mowa, to kompleksowe centrum biznesowe, a na 32 pietrze właśnie mieści się restauracja Arco, której szefem kuchni jest Paco Pérez, uzdolniony kucharz, który na swoim koncie ma pięć gwiazdek Michelin.

Przestrzeń w Olivia Star została zaprojektowana, tak aby widok z okna nawiązywał do wnętrz a widok z 32 piętra mamy na cztery strony świata, bardzo spodobała mi się ta koncepcja i nawiązanie wnętrzami do krajobrazu Gdańska jest świetnym pomysłem i ma to odzwierciedlenie  w przepięknych wnętrzach. zobaczcie sami.