27 września 2019

INSPIRUJĄCE SPOTKANIE Z ANIĄ I ASIĄ

Dzisiaj będzie o tej dobrej stronie internetu. Kiedy ponad rok temu zaczynałam swoją przygodę z blogowaniem,  nawet nie myślałam o wyjazdach z tym związanych, pisanie bloga kojarzyło mi się z komputerem, herbatką i klikaniem w klawiaturę, nic bardziej mylnego. Blogowanie to, owszem komputer, robienie zdjęć dużo pracy w domu, ale, to też wyjazdy, relacje różnego rodzaju spotkania tematyczne oraz warsztaty. Na jednych z takich warsztatów z marką JYSK w Sopocie, o których pisałam wam tutaj poznałam Anię, która prowadzi bloga od inspiracji do realizacji

Z Anią mogłabym konie kraść, to tak pozytywna osoba, jak to mówią nadajemy na tych samych falach zdecydowanie. Po inspirujących warsztatach w Sopocie, postanowiłyśmy, że musimy jeszcze się kiedyś spotkać.

Pamiętam jak Ania udostępniła relację na swoim instagramie (tutaj możecie podejrzeć jej piękny profil) że fotograf szuka rodzinki do zdjęć, nie minęło kilka dni i już byliśmy w drodze Krakowa na sesję zdjęciową z Asią, która robi przepiękne zdjęcia, sami zobaczcie joannakostecka.pl

I tak kilka dni temu Ania i Asia odwiedziły mnie ze swoimi rodzinkami, z czego bardzo się cieszę, bo dzięki temu spotkaniu poznały się nasze dzieci oraz nasi mężowie, którzy mogli sobie ponarzekać, jak to im żony każą robić kolejne remonty:)

Podczas naszego spotkania zawędrowaliśmy w piękne zakątki miejscowości w której  mieszkam. Rajcza, to malownicza miejscowość w Beskidzie Żywieckim, zlokalizowana w dolinie, którą otaczają góry. 

Zapraszam na fotorelacje z naszego spotkania, którą uwieczniła Asia.

SPOTKANIE Z INSPIRUJĄCYMI KOBIETAMI

Już przebieram nogami na kolejne nasze spotkanie…

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.