29 maja 2019

DZIEŃ PEŁEN INSPIRACJI- WARSZTATY Z MARKĄ JYSK

Niedawno miałam okazję uczestniczyć w warsztatach z marką JYSK, którą bardzo lubię i często odwiedzam ich sklepy. Spotkanie blogerów odbyło się w Sopocie w uroczej restauracji Małe Molo. Już na samym wejściu można było poczuć skandynawski klimat z jakim utożsamia się marka, która pochodzi z Dani.

 

Już dawno nie widziałam tak pięknie zaaranżowanego wnętrza, w którym można było podziwiać wszystkie meble i dodatki marki. Dopełnieniem całego klimatu było samo położenie restauracji, która mieściła się na sopockiej plaży z przepięknym widokiem na morze. Na poniższych zdjęciach zobaczycie, jak pięknie została zaaranżowana przestrzeń na zewnątrz restauracji, aż tęsknie za latem kiedy przeglądam te zdjęcia:) 

 

Warsztaty

 Warsztaty były podzielone na dwie części. Pierwszą poprowadziła Ola z bloga wildrocks.pl Ola wprowadziła nas w świat kadrów i estetyki zdjęć. Natomiast druga część warsztatów dotyczyła fotografii mobilnej. Michał, Adrian i Maciek udowodnili, że telefonem można zrobić równie dobre zdjęcie, co aparatem fotograficznym. Dodatkowo mogliśmy poznać kilka świetnych aplikacji do obróbki zdjęć i co najważniejsze sprawdzić nasze umiejętności w praktyce. Pięknych kącików z aranżacjami nie brakowało zresztą poniżej będziecie mogli podejrzeć efekty. 

Takie warsztaty, to oczywiście świetna okazja do poznawania nowych ludzi ja miałam okazję poznać Anię, która prowadzi bloga odinspiracjidorezalizacji  

Bardzo miłym  zakończeniem tego inspirującego dnia, była kolacja z gotowaniem na żywo. Tutaj ponowne zaskoczenie, ponieważ cały wystrój restauracji został zmieniony. Pojawiły się długie stoły bardzo efektownie udekorowane a sama kolacja przygotowana przez kucharzy restauracji była prawdziwą ucztą dla podniebienia. 

Jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji całego wydarzenia, począwszy od przywitania nas miłym prezentem w pokoju hotelowym a na wspaniałej atmosferze kończąc. 

 

Po takiej dawce inspiracji, nie pozostaje mi nic innego jak zabrać się za urządzenie tarasu. Już mam w głowie cały plan a z efektami mojej pracy napewno się z Wami tutaj podzielę.