12 maja 2020

DOM KOSTKA, KTÓREGO JUŻ NIE MA

 

Remont zaczęliśmy od wyniesienia z domu wszystkiego, a było tego całkiem sporo, miałam wrażenie, że, ktoś wyszedł z tego domu i prostu już nie wrócił, było w nim wszystko nawet ubrania w szafach. Rzeczy pozostawione w domu nie były tak dużym problemem jak przeciekający dach, wilgoć, która dostawała się do domu przez kilka miesięcy spowodowała, że dom wnętrze, było wręcz przerażające, zapach stęchlizny powodował ze nie dało się w nim długo przebywać. Dlaczego wiec porwaliśmy się na jego zakup? Odpowiedz jest bardzo prosta graniczy z naszym obecnym domem i miał piękną zieloną działkę, której nam brakowało.

Decyzja zapadła- burzymy dom i tak po rozebraniu dachu, wjechała koparka i dom został całkowicie zburzony, zostały po nim tylko fundamenty.

Powiem Wam, że poczułam ogromna ulgę, kiedy dom został zrównany z ziemią i utwierdzałam się tylko w tym, że była to dobra decyzja.

 

Tern zyskał na lekkości i duży potencjał na budowę czegoś lżejszego. Został mały domek o którym napisze w najbliższym czasie.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.