21 lipca 2019

dzień pełen inspiracji- warsztaty z marką JYSK

Niedawno miałam okazję uczestniczyć w warsztatach zorganizowanych przez markę JYSK, którą bardzo lubię i często również zaglądam do ich sklepów. Spotkanie dla blogerów odbyło się w Sopocie w uroczej restauracji Małe Molo. Już na samym wejściu można było poczuć skandynawski klimat z jakim utorzsamia sie marka, która pochodzi z Danii.

Już dawno nie widziałam tak pięknie zaaranżowanego miejsca, w którym można było podziwiać meble i dodatki marki. Powiem Wam, że dodatki takie jak lampiony, wazony z kwiatami tworzą klimat przytulności i od razu w takim wnętrzu czujemy się dobrze. Dopełnieniem tego klimatu było położenie restauracji na sopockiej plaży z widokiem na morze. Na poniższych zdjęciach będziecie mogli to zobaczyć. 

WARSZTATY

Warsztaty były podzielone na dwie części pierwszą poprowadziła Ola z boga wildrocks.pl. Ola wprowadziła nas w świat pięknych kadrów i estetyki zdjęć. Druga część warsztatów prowadzona przez Maćka, Adriana oraz Michała. Panowie podpowiedzieli jakie aplikacje są teraz na topie, jak ich używać i przede wszystkim udowodnili, że nie trzeba mieć sprzętu z górnej półki żeby zrobić piękne i jakościowe zdjęcia,`całą wiedzę z warsztatów mogliśmy przetestować własnymi telefonami.  Zdjęcia poniżej są zrobione telefonem. 

 

Takie warsztaty to świetna okazja do poznawania nowych ludzi. „Ja miałam okazję poznać Anię, która prowadzi bloga od inspiracji do realizacji, znajdziecie u niej mnóstwo pomysłów DIY.

Wieczorem odbyła się kolacja i tutaj kolejne zaskoczenie ponieważ cała aranżacja restauracji została zmieniona. Pojawiły się długie stoły z przepiękną zastawą, z resztą zobaczcie sami. Bardzo dziękuje marce JYSK za zaproszenie a Wam polecam zaglądnąć na najnowszą kolekcję mebli ogrodowych. Sama jestem na etapie urządzania tarasu, mam nadzieję, że efekty mojej pracy pokażę Wam niebawem .